Poliabrazja

Głowica do Poliabrazji pozwala wykonywać najważniejszą część opieki nad skórą klienta, czyli skuteczne oczyszczanie z martwych komórek naskórka w niezwykle delikatny i nieinwazyjny sposób. Zabieg nie ma przeciwwskazań, a nawet jest możliwość pracy na skórze trądzikowej, naczyniowej i bardzo wrażliwej. Sterylny, rotujący dysk delikatnie stymuluje układ krwionośny i limfatyczny poprzez delikatny masaż, jednocześnie oczyszczając naskórek.

Mikro Aktywacja M

Głowica do Mikro Aktywacji M to idealne rozwiązanie z zakresu kosmetologii estetycznej. Zaspokoi potrzeby w zakresie poprawiania kondycji skóry i głębokiej stymulacji u każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki 20-stu mikroigiełkom skutecznie zagęszczamy naskórek na wybranych powierzchniach zabiegowych: dekolt, szyja, twarz, dłonie oraz piersi, jednocześnie znacząco poprawiając jego przepuszczalność.

Mikro Aktywacja S

Głowica do Mikroaktywacji S to pomoc w detalicznej pracy na małych fragmentach skóry, takich jak głębokie zmarszczki mimiczne, rozstępy czy blizny. Odpowiednia technika pracy pozwala na spłycenie bruzd oraz rozstępów bez konieczności znieczulania. Procedura jest niezwykle skuteczna, a jednocześnie komfortowa (brak wysięku krwi, natychmiastowa regeneracja skóry), pozwala na opracowywanie zmarszczek w bardzo newralgicznych miejscach.