DERMIA SOLUTION 

- SKIN FACTOR - 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Dermia Solution

Kompleksowa biorewitalizacja skóry

60 - 90 min /  160 - 250 zł

Dermia Solution - innowacja w kosmetologii


Dermia Solution to zaawansowany system zabiegowy kompleksowo biorewitalizujący skórę. To unikatowy sposób na pobudzenie i zintensyfikowanie naturalnych procesów regeneracyjnych i produkcyjnych skóry bez ryzyka zaburzania jej podstawowych funkcji. Efektywność procedur zabiegowych gwarantuje połączenie mechanicznej pracy głowic i efektywna suplementacja specjalnie dobranych substancji aktywnych.

Preparaty na których są wykonywane zabiegi to najwyższej klasy dermaceutyki przygotowane biotechnologicznie z dobranymi z największą dbałością substancjami aktywnymi dopasowanymi odpowiednio do funkcji pełnionych w naskórku i skórze właściwej.


POWER PEEL Dermia Solution

Sterylna mikrodermabrazja

60 - 90 min / 130 - 210 zł

Sterylna mikrodermabrazja, obracający się dysk powoduje bezpieczne starcie powierzchni naskórka, pracując cicho i delikatnie. Dzięki specjalnej sprężynie zintegrowanej w rączce, nasadka chowa się w przypadku zbyt dużego nacisku i chroni skórę przed uszkodzeniami. Metoda ta gwarantuje więc najwyższe bezpieczeństwo podczas zabiegów. Dodatkowo ruchy masujące nasadki stymulują mikrokrążenie w obrębie skóry poddanej zabiegowi. Aspektem nie do przecenienia jest możliwość łączenia tego zabiegu z innymi nawet bardzo stymulującymi zabiegami (mezoterapia mikroigłowa).


POWER LIFT Dermia Solution

Celowana mezoterapia mikroigłowa

60 min / 190 zł

Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany z wykorzystaniem specjalnej głowicy do opracowywania indywidualnych zmarszczek. Specjalny kształt i 6 dłuższych igieł pozwala na precyzyjne wprowadzenie substancji aktywnych bezpośrednio w dno zmarszczki. Zabieg stosowany przy głębokich zmarszczkach w skórze dojrzałej. Power Lift może być łączony z zabiegiem mezoterapii mikroigłowej, power peel'em lub stosowana samodzielnie.


ZABIEGI ŁĄCZONE Dermia Solution

Dla zwiększonego efektu wszystkie zabiegi systemu Dermia Solution mogą byc łączone.