Mikro Aktywacja S

Precyzyjna stymulacja linii zmarszczek

To zabieg polegający na wykonaniu serii mikronakłuć, niezwykle precyzyjną głowicą (6 mikroigieł), dokładnie w dnie zmarszczki, jednocześnie stymulując i suplementując preparatem Lift Complex Plus z tripeptydem (SYN-HYCAN) i PHYTODERMINE. Składniki te “relaksują” mięśnie zagniatające bruzdy. Procedura jest niezwykle skuteczna, a jednocześnie komfortowa (brak wysięku krwi, natychmiastowa regeneracja skóry), pozwala na opracowywanie zmarszczek w bardzo newralgicznych miejscach (obszar oczu i ust).

Cena

200 zł   TWARZ

140 zł   OCZY

Czas trwania zabiegu

90 minut

Założenia zabiegów Mikro Aktywacji S:

 

 

 • Spłycenie zmarszczek.
 • Ograniczenie tworzenia się nowych bruzd.
 • Możliwość pracy w bardzo newralgicznych i niedostępnych dla tradycyjnych zabiegów miejscach (oczy, powierzchnia w okół ust).
 • Miejscowe bardzo efektywne przenikanie składników aktywnych.
 • Miejscowe pobudzanie skóry do pracy.
 • Przywrócenie funkcji skóry z bliznami.
 • Miejscowa stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.

 

 

Innowacyjne cechy zabiegu Mikro Aktywacji S:

 

 

 • Igły z polimeru medycznego, nie powodujące alergii, stymulacja powierzchni z bardzo cienką skórą np. czoło lub obszar w okolicy oka nie spowoduje dużego dyskomfortu.
 • Częstotliwość uderzeń igieł, jest tak duża, że dezorientujemy receptory, ból jest automatycznie minimalizowany, dzięki czemu nie musimy znieczulać skóry.
 • Dzięki innowacyjnemu kształtowi igieł wykonujemy bardzo duży kanał intensywnie rozpychając, a nie nakłuwając skórę, tego typu perforacja naskórka pozwala nam uniknąć wysięku krwi, który uniemożliwia skuteczną suplementację.
 • Mała powierzchnia końcówki z igłami umożliwia niezwykle precyzyjną stymulację, dokładnie w dnie zmarszczki, zapewniając bardzo wysoką efektywność zabiegu.
 • Innowacyjne i ekskluzywne dermaceutyki do suplementacji podczas zabiegu.

 

 

Obszary zastosowania zabiegów Mikro Aktywacji S

Bruzdy i zmarszczki mimiczne.

Wraz z upływem lat na skórze zaczynają występować bruzdy i zagniecenia, które wizualnie wyostrzają rysy twarzy i dodają nam lat. Podczas licznych procedur zabiegowych dostępnych na rynku kosmetologicznym, bardzo często właśnie newralgiczne miejsca – okolice oczu, okolice ust, szyja nie mogą podlegać agresywnym zabiegom ze względu na delikatną strukturę skóry. Zabieg Mikro Aktywacji S wykonujemy głowicą z 6-ma sterylnymi igłami, które nakłuwają dno bruzdy transportując peptydy i kwas hialuronowy, które regenerują skórę, wypłycają bruzdy i spowalniają jej zagniatanie. Zabieg nie wymaga znieczulenia dzięki ogromnej ilości uderzeń podczas stymulacji, które wprowadzają w błąd receptory skóry. Mikroigły są odpowiednio ukształtowane poprzez ich precyzyjne szlifowanie, co pozwala uniknąć wysięku krwi i bardzo efektywnie suplementować substancje aktywne w bruzdy. Bardzo mały przekrój głowicy gwarantuje precyzyjną stymulację i suplementację nawet w trudno dostępnych miejscach – okolice oczu, ust, szyi, podbródka.