ACIDBoost®   mesoBOOST®

Cena zabiegu

280 zł

Czas trwania

90 minut

W misję marki mesoBOOST® wpisana jest innowacyjność, dążenie do stałego doskonalenia i ponadprzeciętna skuteczność oferowanych terapii przeciwstarzeniowych, aktywnie poprawiających stan skóry, redukujących zmarszczki, przywracających gęstość, jędrność i blask skóry. Realizowana jest ona przez opracowywanie produktów nowej generacji, których bazą jest trójcząsteczkowy kwas hialuronowy o najwyższej skuteczności terapeutycznej. Dzięki doświadczeniu w branży medycznej oraz zaawansowanym procesom badawczym, mamy gwarancję, że produkty mesoBOOST® są nie tylko bezpieczne, ale także znajdują uznanie wśród profesjonalistów jak i klientów.

To marka mająca w swojej ofercie kwasy nowej generacji. To pierwsze peelingi chemiczne do użytku profesjonalnego, które stanowią kompleksową pielęgnację. Peelingi te gwarantują efekt złuszczenia, a ponadto za sprawą innowacyjnego kompleksu AntiPollution Peel System chronią bezbronną skórę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki ACIDBoost® stosowanych w zabiegach eksfoliacji osiągamy wyższy poziom pielęgnacji. Produkty z tej rodziny mają dwutorowe działanie: pielęgnują skórę i rozwiązują problemy z cerą oraz chronią ją przed działaniem niekorzystnych czynników.

mesoBOOST®

Potrójny potencjał kwasu hialuronowego

1

Jedyne produkty

bazujące na potrójnym kwasie hialuronowym do zabiegów mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej! A dodatkowo formuły koktajli są wzbogacone o wysokie stężenia składników aktywnych redukujących problemy skóry twarzy i ciała, jak: zmarszczki, odwodnienie, cellulit, zasinienie i obrzęk w okolicy oczu, czy brak jędrności.

2

Jedyne ampułki

z usieciowanym kwasem hialuronowym do zabiegów mezoterapii mikroigłowej i bezigłowej. Usieciowany kwas hialuronowy stanowi długotrwałe i doskonałe źródło nawilżenia, dostarczające skórze wodę w sposób ciągły i systematyczny oraz redukcji zmarszczek.

3

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo stosowania gwarantowane pojedynczymi dozami w ampułkach lub opakowaniami airless (bez dostępu powietrza), dzięki którym klient ma pewność, co do czystości mikrobiologicznej produktu.

ACIDboost®

To więcej niż peelingi chemiczne

1

ACIDBoost® to unikalne, żelowe peelingi z mieszanką kwasów,
które jako jedyne na rynku zostały wzbogacone o koncepcję ANTIPOLLUTION!

Podobnych koktajli nie znajdziesz w żadnej innej marce! Jako jedyne bazują na unikalnej kompilacji multikwasów i kompleksu chroniącego skórę przed zanieczyszczonym powietrzem.

2

Peelingi ACIDBoost® możesz łączyć z mezoterapią mikroigłową!

Są kompatybilne z ofertą marki mesoBOOST®, dzięki czemu masz pewność, że zabieg łączony jest bezpieczny.

3

To jedyne koktajle z kwasami, które przemieniają zabieg w relaksującą pielęgnację. 

Peelingi pięknie pachną, a unikalna formuła pozwala wykonać relaksujący masaż.