NOWOŚCI

Lifting Rzęs

Lifting rzęs FALL IN THE VOLUME to hit kosmetyczny ostatnich miesięcy! Jest to jeden z zabiegów upiększających uwielbianych przez gwiazdy.


Bezinwazyjna i trwała metoda pozwalająca zmienić rzęsy ze zwyczajnych w bajeczne. 


Peeling PQ AGE

Innowacyjny, zaawansowanuy peeling liftingujący do biorewitalizacji skóry. Spektakularny efekt zabiegu widoczny już po 30 minutach. Nowoczesna formuła peelingu jest wyjatkową mieszanką kilku składników, które wywołują silną reakcję regeneracyjną w najgłębszych warstwach skóry właściwej. 


Zabieg JANSSEN Skin Regeneration

Dotknięta czasem, zestresowana i zmęczona skóra wymaga skutecznego, regenerującego programu pielęgnacyjnego, który pozwoli odzyskać jej siły witalne, przywróci sprężystość, jędrność i blask. Właściwą odpowiedzią na te potrzeby jest zabie SKIN REGENERATION, który stanowi niezwykle skuteczną broń w walce z oznakami starzenia się skóry.


DERMIA SOLUTION® Skin Factor​​​​​​​

Zaawansowana mezoterapia mikroigłowa / biorewitalizacja

Zabiegi BIOREWITALIZACJI skóry są niezwykle skuteczne i jednocześnie nieinwazyjne dla skóry. Pozwalają uzyskiwać efektywną stymulację najgłębszych partii skóry, znieść barierę naskórkową, co ułatwia suplementację zewnętrzną, oraz powoduje pobudzenie jej naturalnych procesów regeneracyjnych i produkcyjnych.

​​​​​​​

DERMIA SOLUTION® to rozbudowany system kosmetologicznych zabiegów zapewniających kompleksową obsługę w każdym przedziale wiekowym oraz przy wielu problemach kosmetycznych a nawet dermatologicznych.

NOWOŚĆ!

Skin Factor Wave

Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszego na polskim rynku urządzenia do biorewitalizacji skóry Skin Factor Wave, wykonującego mikronakłucia o głebokości do 1,5 mm bez naruszania ciągłości tkanki.


PDT MASTER® Magneto - LED - Laser

​​​​​​​Terapia fotodynamiczna  - zabiegi laserowe z wykorzystaniem pola magnetycznego

Nowoczesny zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego rozwiązania w zakresie dermoestetyki łączącego działanie światła LED, światła lasera oraz pola magnetycznego. Znakomite efekty zabiegowe widoczne są już po pierwszych zabiegach.


Urządzenie PDT MASTER® wykorzystuje zjawisko naprawy i regeneracji komórek skóry uruchamiane procesami metabolicznymi zachodzącymi pod wpływem działania niskoenegetycznego lasera diodowego R oraz świateł LED. Z kolei pole magnetyczne naprawia i przywraca skórze "parametry młodości".