NOWOŚCI

Zabiegi na twarz THALION

Wyjątkowe ceremonie zabiegowe, które kryją w sobie niepowtarzalną filozofię piękna, opartą na bogactwie mórz i oceanów. Każdy zabieg spełnia potrzeby skóry, relaksuje, dzięki morskim nutom zapachowym, komfortowym konsystencjom i odprężającym masażom. Każdemu rytuałowi towarzyszy unikalny etap relaksacji, dzięki czemu skutecznie eliminuje wszelkie ślady zmęczenia, dostarcza doskonałego samopoczucia oraz intensyfikuje rezultaty działania zabiegu.

 

Sprawdź siłę natury, daj się zaskoczyć efektami zabiegów!


THALION w SENSO

Fantastyczne rytuały mineralne pozwalające zrelaksować ciało i umysł oraz uzupełnić niedobory minerałów w organizmie. W 100% naturalne, pochodzące z morza składniki kosmetyków dają gwarancję idealnego oddziaływania i wchłaniania.


Pozwól o siebie zadbać, wybierz terapię idealną dla siebie!Terapia POYET

Doceniana zagranicą, dotychczas niedostepna w Polsce, niezwykle efektywna i bezbolesna metoda zwalczania problemów bólowych narządu ruchu, bólów korzeniowych, bólów głowy i zawrotów głowy oraz stanów napięciowych.

 


Dermia Medical®

Pomiędzy kosmetyka a chirurgią plastyczną. 


System Dermia Medical to nowy krok w stymulacji komorek skóry, pozwalający jeszcze skuteczniej walczyć z problemami takimi jak: zmarszcki mimiczne, głębokie bruzdy oraz szara, nierówna i pozbawiona blasku cera. Ta unikatowa metoda połączenia technologii z transportem substancji aktywnych to wyjątkowy sposób na spowolnienie procesów starzenia się skóry w naturalny sposób, bez zbędnej agresji w stosunku do tkanek. Metoda jest niezwykle bezpieczna, bez skutków ubocznych.


Podczas 1 minuty zabiegu ultracienkie igły tworzą 25.000 kanałów w skórze, które w krótkim czasie zamykają się i tym samym stymulują proces regeneracji. Uwalniane sa czynniki wzrostu i dochodzi do pobudzenia aktywności komórkowej i namnażania fibroblastów. Efektem jest produkcja kwasu hialuronowego i komórek macierzystych.


Peel Mission®

PEEL MISSION® to wiodący producent peelingów chemicznych o wysokiej skuteczności w terapiach odmładzających, redukujących blizny, przebarwienia, objawy trądziku pospolitego i różowatego.

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. 
Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwala stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływjące na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.


Makijaż permanentny

Współpracujemy z p. Anetą Flis, lingerystką z bogatym doświadczeniem w zakresie makijażu permanentnego. 

 

Informacje na temat zabiegu oraz terminów bezpośrednio w salonie lub telefonicznie pod nr: 52 5213560.


Peeling PQ AGE

Innowacyjny, zaawansowanuy peeling liftingujący do biorewitalizacji skóry. Spektakularny efekt zabiegu widoczny już po 30 minutach. Nowoczesna formuła peelingu jest wyjatkową mieszanką kilku składników, które wywołują silną reakcję regeneracyjną w najgłębszych warstwach skóry właściwej. 


Zabieg JANSSEN Skin Regeneration

Dotknięta czasem, zestresowana i zmęczona skóra wymaga skutecznego, regenerującego programu pielęgnacyjnego, który pozwoli odzyskać jej siły witalne, przywróci sprężystość, jędrność i blask. Właściwą odpowiedzią na te potrzeby jest zabie SKIN REGENERATION, który stanowi niezwykle skuteczną broń w walce z oznakami starzenia się skóry.


DERMIA SOLUTION® Skin Factor

Zaawansowana mezoterapia mikroigłowa / biorewitalizacja

Zabiegi BIOREWITALIZACJI skóry są niezwykle skuteczne i jednocześnie nieinwazyjne dla skóry. Pozwalają uzyskiwać efektywną stymulację najgłębszych partii skóry, znieść barierę naskórkową, co ułatwia suplementację zewnętrzną, oraz powoduje pobudzenie jej naturalnych procesów regeneracyjnych i produkcyjnych.

​​​​​​​

DERMIA SOLUTION® to rozbudowany system kosmetologicznych zabiegów zapewniających kompleksową obsługę w każdym przedziale wiekowym oraz przy wielu problemach kosmetycznych a nawet dermatologicznych.

NOWOŚĆ!

Skin Factor Wave

Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszego na polskim rynku urządzenia do biorewitalizacji skóry Skin Factor Wave, wykonującego mikronakłucia o głebokości do 1,5 mm bez naruszania ciągłości tkanki.


PDT MASTER® Magneto - LED - Laser

​​​​​​​Terapia fotodynamiczna  - zabiegi laserowe z wykorzystaniem pola magnetycznego

Nowoczesny zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego rozwiązania w zakresie dermoestetyki łączącego działanie światła LED, światła lasera oraz pola magnetycznego. Znakomite efekty zabiegowe widoczne są już po pierwszych zabiegach.


Urządzenie PDT MASTER® wykorzystuje zjawisko naprawy i regeneracji komórek skóry uruchamiane procesami metabolicznymi zachodzącymi pod wpływem działania niskoenegetycznego lasera diodowego R oraz świateł LED. Z kolei pole magnetyczne naprawia i przywraca skórze "parametry młodości".