W  Senso czas  zwalnia swój bieg by każdy mógł zapomnieć, choć na chwilę, o codziennych problemach i poczuć się wyjątkowo...

Salon Senso powstał jako zrealizowane marzenie o ciepłym, eleganckim i profesjonalnym salonie kosmetycznym, w którym indywidualne podejście, komfort i miła atmosfera jest priorytetem w kontakcie z każdym klientem.


Kosmetyka jest naszą pasją, więc pracując w salonie urody realizujemy swoje marzenia i zainteresowania. Pracujemy na sprawdzonych profesjonalnych kosmetykach najwyższej jakości marek: Payot, Dermia Solution, Rhonda Allison, Sweet Skin, Yonelle Medhestetic, Secret Soap, Studios Make Up.


Wszystkie produkty oferują doskonałą jakość składników i mistrzowskie  receptury. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, staramy się pomagać w różnych problemach z jakimi Państwo się do nas zgłaszacie.


Ofiarowujemy Państwu nasz czas, wiedzę, zdolności, zaufanie, intymność, komfort, dobrą poradę, uczciwość, wewnętrzny spokój, pozytywną energię i uśmiech. Chcielibyśmy, aby wszyscy odwiedzający nasz salon czuli się w nim dobrze. Pragniemy by chwile w nim spędzone były czasem relaksu i odprężenia. Każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego też opracowujemy indywidualne programy pielęgnacyjne odpowiadające specyficznym wymaganiom skóry. Oferujemy również darmowe konsultacje i porady kosmetyczne by w pełni zasłużyć na Państwa zaufanie.

DLACZEGO MY?

Profesjonalizm

Pozwól sobie na opiekę profesjonalistów, którzy doskonale doradzą w zakresie kosmetyki i medycyny estetycznej. Zaufaj specjalistom.

Pasja

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego klienci tak często do nas wracają. Codziennie realizujemy programy pielegnacyjne dające satysfakcję naszym klientom i nam.

Jakość

Jakość jest naszym najwyższym priorytetem, który przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Pozwól nam o siebie zadbać na najwyśzym poziomie.

Wiedza

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Nieustannie poszukujemy najnowocześniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań dla naszych klientów. 

NASZ ZESPÓŁ

MARTA 

WANESA

NATALIA

SALON

PRACUJEMY Z: