JANSSEN Skin Regeneration

90 min / 130 - 200 zł

Niezwykle skuteczna broń w walce z oznakami starzenia się skóry.

 

Intensywna regeneracja skóry dojrzałej dzięki fitoestrogenom. Innowacyjna koncepcja substancji aktywnych (peptydy ESP, kwas hialuronowy, jedwab japoński, olej makadamia, wit A i E) wspiera naturalne funkcje skóry i stymuluje odnowę komórkową. Dodatkowo doskonale remodeluje skórę i ujędrnia poprawiając owal twarzy. W zależności od potrzeb skóry dobieramy odpowiedni rodzaj serum i ampułki oraz maski.


JANSSEN Sensitive Skin

60-90 min / 130 - 200 zł

Natychmiastowe ukojenie dla wrażliwej skóry.


Zaczerwienienie skóry wynika z niewielkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia. Zjawisko to może prowadzić do trwałego zaczerwienienia i pojawienia się drobnych, popękanych naczynek. Skóra wrażliwa łatwo się odwadnia, co przyczynia się do jej dalszego osłabienia i pogłębia uczucie ściągnięcia i dyskomfortu. Dodatkowo, na skórze wrażliwej mogą pojawiać się przedwczesne oznaki starzenia się, związane z zanieczyszczeniem środowiska, stresem oraz czynnikami podrażniającymi.

Laboratorium Dr Rolanda Sachera stworzyło niezwykłą formułę kosmetyków dla skóry wrażliwej, bez konserwantów i alergicznych substancji zapachowych. Produkty z linii SENSITIVE SKIN działają razem, aby w synergii przywracać równowagę skóry. Stanowią odpowiednie połączenie aktywnych składników, które przynoszą natychmiastową ulgę wrażliwej skórze.