RELAKS MASAŻ TWARZY

45 min / 65 zł

Mini zabieg dostarcza uczucia relaksu i ogólnego odprężenia jak również jest momentem odkrycia masażu Dr Nadii Payot. 


OCZYSZCZENIE

90 min / 160 zł

Zabieg ten głęboko oczyszcza skórę, przywracając jej doskonałą higienę, zalecane jest rozpoczęcie pielęgnacji od tego zabiegu, połączony z oczyszczaniem manualnym.


UWODNIENIE​​​​​​​

60 min / 110 zł

To kąpiel nawilżająca dla Twojej skóry. Zabieg przeznaczony do każdego typu skóry szczególnie, gdy jej głównym problemem jest suchość i odwodnienie. Jest szczególnie polecany po ekspozycji  na słońcu lub w solarium, po kuracji antybiotykowej, po stosowaniu kortykosteroidów, w czasie i po ciąży. 


RYTUAŁ NUTRI SOLUTION

90 min / 210 zł

Zabieg przeznaczony dla skór bardzo suchych, o silnych właściwościach odżywczych i nawilżających, przynosi natychmiastowe ukojenie, wygładzenie, daje uczucie komfortu bardzo przesuszonej skórze. Zabieg idealny w okresie jesienno- zimowym gdyż dodatkowo chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.


RYTUAŁ SOLUTION ULTRA LIFT

90 min / 250 zł

Przeznaczona do skóry dojrzałej kuracja zapobiegająca jej starzeniu się, z natychmiastowym efektem „liftingującym”. Zabieg niezwykle przyjemny i relaksacyjny, a silne składniki aktywne pozostawiają skórę świetnie nawilżoną i wygładzoną.