ZABIEGI KWASAMI i ENZYMAMI OWOCOWYMI

Rhonda Allison to lider na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej. Produkty są używane w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, chirurgii plastycznej. Dzięki silnym, naturalnym składnikom aktywnym powodują skuteczną i szybką regenerację skóry.

Rhonda Allison to nowoczesna kosmetyka oparta na peptydach. Wszystkie produkty pozyskiwane są z naturalnych zasobów, nie posiadają szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu kosmetyki mogą być używane nawet przez kobiety w ciąży. 


Zabiegi Rhonda Allison to zabiegi złuszczające, poprawiające skórę i skutecznie niwelujące uciążliwe i powszechne problemy typu: trądzik, przebarwienia, nadmierna suchość czy mała elastyczność skóry.

LOTUS Peel

60 - 90 min /  350 zł

Głęboki peeling medyczny, działa rozjaśniająco na skórę, wyraźnie redukuje zmarszczki i wygładza skórę, likwiduje przebarwienia, poprawia stan skóry trądzikowej, zwiększa napięcie i poprawia owal twarzy.


HIBISCUS Peel

60  min / 150 zł

Średni peeling doskonały na hiperpigmentację oraz trądzik, dodatkowo zwalcza oznaki starzenia. Stymuluje produkcję kolagenu, reguluje wydzielanie sebum i ma właściwości antyoksydacyjne.DETOX Peel

120 min / 200 zł

Efektem zabiegu jest załagodzenie stanów aktywnego trądziku, wyregulowanie wydzielania sebum, usunięcie zaskórników, oczyszczenie skóry szczególnie w przypadkach skóry z trądzikiem grudkowatym.     

ZOBACZ EFEKTY ZABIEGU​​​​​​​


SZYBKI LIFTING

90 min / 200 zł

"Fitness na twarzy", zabieg połączony z głębokim nawilżeniem. Polecany dla skór o dużej ilości zmarszczek grawitacyjnych i mimicznych. Doskonały do szybkiego podniesienia owalu twarzy, z zastosowaniem amino peptydów które długo utrzymują stan liftingu. Idealny jako zabieg bankietowy.


BABY BOOMER

60 min / 230 zł

Złuszczanie to klucz do pięknej i zdrowej skóry. Peelingi chemiczne idealnie usuwają martwe komórki ze skóry, wygładzają jej powierzchnię i stymulują proces wzrostu nowych, zdrowych komórek. Peelingi - kwasy i enzymy wyrównują koloryt skóry, usuwają plamy i przebarwienia, drobne i głębsze zmarszczki, poprawiają krążenie i dotlenienie skóry.
Dzięki złożoności produktów w zabiegu Baby Boomer otrzymujemy nie tylko idealne złuszczenie i rozjaśnienie, ale również spłycenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu, poprawę elastyczności i napięcia skóry, bardzo mocne wygładzenie i odmłodzenie.

ZOBACZ EFEKTY ZABIEGU