Architect Peel

Efekt już po pierwszym zabiegu!

Cena

200 zł

Czas trwania

60 minut

Częstotliwość powtarzania

co 14 dni

Opis zabiegu

Zabieg Architect Peel to usługa, dzięki której skutecznie zlikwidujesz pory. To preparat, który zawiera w sobie sporą dawkę kwasów huminowych. Rozszerzone pory na twarzy nie wyglądają zbyt estetycznie i wpływają niekorzystnie na Twoją cerę. Warto postarać się o to, aby skutecznie je zniwelować. Rozwiązaniem może okazać się zabieg na rozszerzone pory, który wykonasz w Senso. Architect Peel okaże się strzałem w dziesiątkę.


Stymulacja przemiany materii komórkowej i detoksykacja skóry


Opinie o Architect Peel jasno wskazują na to, że dzięki temu zabiegowi dochodzi do stymulacji przemiany materii komórkowej oraz detoksykacji skóry. To bardzo ważne, jeśli chcesz, by Twoja cera odzyskała dawny blask. Zabiegi na rozszerzone pory są skuteczne, a do tego wykazują  działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i antywirusowe. Nic dziwnego, że tak duża grupa kobiet chętnie się na niego decyduje. Cena za Architect Peel nie jest zbyt wygórowana, a rezultaty, które uzyskasz po zabiegu, są bardzo satysfakcjonujące.


Proponowany zabieg nadaje skórze kwaśne pH. W ten sposób wzmacniasz płaszcz hydrolipidowy skóry. Rozszerzone pory ulegają natychmiastowemu zwężeniu, a skóra staje się promienna.


Naturalny i sprawdzony skład


Preparat Architect Peel zawiera w sobie naturalny oraz sprawdzony skład. Można w nim znaleźć następujące składniki:

 • papainę 10%,
 • ekstrakt z abicji jedwabistej,
 • glinki (białe, żółte i czerwone),
 • ekstrakt z kory afrykańskiego drzewa mahoniowego.


Zabieg Architect Peel pomoże wielu kobietom, które zmagają się z problemem rozszerzonych porów, dlatego warto wziąć to pod uwagę. Ponadto skóra ulega wygładzeniu, rozświetleniu i uelastycznieniu. Staje się gładka i przyjemna w dotyku. Zabiegi na rozszerzone pory  oczyszczają skórę i nadają jej atrakcyjnego wyglądu. Nie występują na niej także żadne podrażnienia.

Efekty

Opinie o Architect Peel są pozytywne, ponieważ zabieg niesie za sobą wiele różnych korzyści. Przede wszystkim zapewnia zwężanie się porów. Rozszerzone pory na twarzy mogą być dla Ciebie sporym zmartwieniem, ale jak widać, możesz sobie z tym łatwo poradzić. Wiele zależy od Twojego zaangażowania, lecz masz do wyboru sprawdzony zabieg, dzięki któremu zlikwidujesz rozszerzone pory i poczujesz się lepiej we własnej skórze.

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do wykonania tego typu zabiegu są: opryszczka (w aktywnej fazie), ciąża, laktacja, stany grzybicze czy też alergia na składniki, które występują w preparacie. Z problemem rozszerzonych porów zmaga się coraz więcej kobiet, dlatego zdecyduj się na szybkie działanie, a Twoja skóra będzie wyglądała dużo lepiej. Zabieg ten zapewni Ci jedwabistą i optymalnie nawilżoną skórę.

 

Lista przeciwwskazań do zabiegu nie jest długa, dlatego może sobie na niego pozwolić wiele kobiet. Nie możesz wykonać Architect Peel, jeżeli:

 

 • masz aktywną opryszczkę,
 • masz łuszczycę,
 • jesteś uczulona na któryś ze składników zabiegu,
 • jesteś w ciąży lub karmisz piersią
 • borykasz się ze stanami grzybiczymi i bakteryjnymi skóry

 

Zalecenia po zabiegu

Do utrzymania optymalnego efektu rekomendujemy pielęgnację domową w postaci:

 

 • Architect Peel Tonic – preparat bogaty w kwasy huminowe, zawierający ekstrakt z abicji jedwabistej, który działa antyoksydacyjnie i łagodząco,
 • Architect Peel Cream – krem, który zawiera kwasy huminowe, ekstrakty z: abicji jedwabistej, kory drzewa mahoniowego, krwawnika pospolitego, a także oleje: z pestek malin, czarnuszki, wiesiołka; krem wygładza skórę, ujędrnia i uelastycznia ją, a także zwęża pory i doskonale nawilża.

 

Zabieg Architect Peel, który wykonujemy w naszym salonie, zwęża pory, idealnie matowi skórę, poprawia jej jakość i rewitalizuje. Jeżeli zależy Ci na długotrwałym efekcie, skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalną poradę oraz wykonanie zabiegu na najwyższym poziomie.